Vaše svatební fotografie jako pravý obraz

Po svatbě obvykle následuje další radostná, ačkoli neméně stresující záležitost:

 

Zařizování společné domácnosti. Aby Vašemu novému domovu nechyběl správný šmrnc, potřebujete zajímavé dekorace. A co už může být originálnější, než obraz z vlastní fotografie? Mnoho možností, jak ho vytvořit, nabízí Fotolab XXL.

 

Foto na plátno

 

Tento způsob zpracování fotografií je v posledních dvou letech opravdovým hitem. Vaše fotografie bude vytištěna na plátně a natažena na dřevěný rám. Bude tak působit dojmem opravdového uměleckého díla. Na výběr je velké množství různých formátů. Foto na plátno promění Váš domov na galerii.

 

Foto pod akrylátovým sklem

 

Toto je velmi trendový způsob zpracování fotografií. Fotografie je nalepená pod 0,5 – 1 cm tlustým plexisklem. To ji nejen chrání, ale dodává jí vysokou zářivost a vytváří jakoby 3D efekt. Foto pod akrylátovým sklem je vhodné do moderních prostor.

 

Další možnosti zpracování fotografií

 

Jinou možností, je foto kašírované na dřevotřísce s rámem. Jak se v recenzi na tento produkt vyjádřil největší slovenský fotoportál ePhoto.sk: „Krásně nakašírovaný matný papír byl na všech fotografiích bez sebemenší chyby či nedostatku. Jednoduše prvotřídní provedení. “

Pokud máte rádi jednoduchost a dobrou cenu, dejte si vyrobit fotografie velkého formátu na fotopapíru nebo fotografie XXL na matném papíře.