Category Archives: Rodina

Nejen datum svatby je rozhodující

Pro zamilované a budoucích manželů se doporučuje vzájemná kombinace numerologie s astrologií, jako dvou najserióznejších a nejpropracovanějších vědních oborů a vzít v úvahu data, přesného času narození, spolu s křestním jménem a příjmením jedince / ů. Pokud jsou výpočty správné a přesné, informace z nich řeknou o člověku více než cílevědomé zkoumání za pomoci psychologa.

Datum narození a ascendent – každý jedinec si ho přes univerzum vybírá sám, není to věcí...

Read more

Ubytování na chalupě

Prázdniny s dětmi na chalupě v Krkonoších nebo Šumavě. Prázdniny, které ocení především Ti, kteří dají přednost pobytu v přírodě a obklopeni svými blízkými. Procházky spojené se sběrem borůvek, výlety po okolních pamětihodnostech nebo krátké výpravy ke koupalištím. Výhodou takové dovolené je snadná dostupnost a pro mnohé i výhoda pobytu v zemi, kde není nutnost překonávat jazykové bariéry domorodců. Mnoho zákazníků využívá již dlouhá léta objekty, které nabízí...

Read more

Vaše svatební fotografie jako pravý obraz

Po svatbě obvykle následuje další radostná, ačkoli neméně stresující záležitost:

Zařizování společné domácnosti. Aby Vašemu novému domovu nechyběl správný šmrnc, potřebujete zajímavé dekorace. A co už může být originálnější, než obraz z vlastní fotografie? Mnoho možností, jak ho vytvořit, nabízí Fotolab XXL.

Foto na plátno

Tento způsob zpracování fotografií je v posledních dvou letech opravdovým hitem. Vaše fotografie bude vytištěna na plátně a natažena na...

Read more

Terasa v zimě: Je opravdu nepoužitelná?

Terasa, společenské centrum domu, které je v provozu výlučně během teplých měsíců. Pěkné vzpomínky spojené s terasou nám ale nedají, abychom s ní něco zajímavého nevymysleli i v zimě. Nepřijdeme její zastřešením v létě o vzácné slunce?

Potřeba terasy
V souvislosti s terasou se vzpomíná i prodloužená obývák. Propojení interiéru s exteriérem si žádá stále více investorů. Dlouhé sezení v práci v záplavě počítačů, které produkují množství elektrosmogu, jsme rádi,...

Read more

Ceny vířivek, jak nenaletět

Nejčastějšími vlastnostmi, podle kterých vybíráme vířivku jsou tvar a celkový design vířivky, dále rozložení a typ míst, cena, někdy výrobce. Jen málo lidí zajímá výkon a použitý materiál na výrobu vířivky a také zda poskytuje prodejce také servis.

Nejprve je důležité určit si, jak velkou vířivku hledáte. Chcete ve vířivce pouze relaxovat nebo hledáte zábavu s přáteli či rodinou? Přemýšlejte tedy, pro kolik osob hledáte vířivku a jak ji chcete využívat.

Další...

Read more

Dětské náušnice

Dětské náušnice jsou také velmi oblíbeným kouskem ze šperků pro děti, protože je to takový typ šperku, které dítě ani neví, že má na sobě. Proto se dítě obvykle cítí velmi pohodlně i když je má na sobě.

Nejlepší čas na propíchnutí ouška dítěte je mezi prvním až třetím rokem dítěte. Propíchnuta dírka na oušku má být monitorována denně asi měsíc poté, co bylo ouško propíchnuté, abyste zkontrolovali jakékoliv příznaky infekce nebo alergie.

Náušnice pro velmi malé...

Read more

Jak se ubytovat levně na Silvestra

Chystáte se s kamarády, či rodinou vypadnout na Silvestra někam na chatu do hor? Pokud ano, máme pro Vás tip jak si zajistit levné ubytování.

Ubytování hledejte dostatečně brzy

Silvestr je neobsazovanější termín v roce, proto je ideální rezervovat chatu, či jiné ubytování už v jarních a letních měsících. Pokud necháte hledání na podzimní měsíce, bude váš výběr značně zúžený. V listopadu a prosinci už budete muset mít opravdové štěstí, abyste našli vhodnou a...

Read more

Výdaje spojené se svatbou

Sestavili jsme orientační rozpočet pro 50 dospělých hosty a 8 dětí (z toho 14 rodin a 10 jednotlivců) a novomanželů, který navazuje na příklady uvedené v prvním a druhém dílu rozpočtu na svatbu (viz. Kolik si vyčlenit na poplatky a Jak to nepřehnat s pohoštěním ). Skládá se z běžných položek, které patří k tradiční české svatbě. Na cenách jednotlivých položek uvidíte, kolik se dá ušetřit v případě jejich výmaz, nahrazení svépomocná či levnější alternativou.

V...

Read more

Moderní úlet nebo návrat do minulosti? Mnohé maminky mění kočárky za šátky

Stále více vidíme v ulicích rodičů, kteří se rozhodli vyměnit kočárek za dětský nosič nebo Šátek. Je však tento způsob nošení dětí zdravý pro jejich vývin?

Miminko v náručí a volné ruce. Tento způsob nošení dětí si pochvalují maminky nejen v domácnosti při vaření či úklidu, ale stále více je vidět na procházkách či dokonce horských túrách.

Takové nošení dětí není žádná novinka. Naši předkové běžně používaly šátky při práci na poli. Dnes se děti na pole nenosí,...

Read more

Nezávislý e-shop pro všechny sportovní fanoušky vítá nové zákazníky

Patříte k opravdovým fanouškům Vašeho oblíbeného týmu? Rádi byste dali svým přátelům prostřednictvím originálního oblečení a suvenýrů najevo, který tým má Vaše sympatie? Pokud ano, přijměte naší pozvánku k návštěvě internetového obchodu expert-sports.cz!

Na stránkách tohoto specializovaného sportovního e-shopu v současnosti najdete více než stovky produktů vybraných týmu. Ať už se jedná o NHL, UFC nebo fotbalové týmy.

Velký důraz je kladen na sekci fotbal....

Read more