Category Archives: Kosmetika

Jaká manikúra se nosí v zimě?

Rukavice – nerukavice, i zima přeje manikúře. Ženské zkrášlování přece nikdy nespí a pokud chcete být za kočku, péče o ruce nesmí chybět. Pomozte si nůžkami, pilníkem a samozřejmě lakem na nehty, který dodá punc potřebné barevnosti. Jaké laky v tuto chladnou sezónu letí?

Tmavší barvy
Již tradičně se s příchodem podzimu a zimy ozývají tmavší barvy. Laky v bordó či švestkové jsou typické pro období padání listí, v zimě můžete ještě přitvrdit. Například taková...

Read more

Zimní finty s vlasy

Nejen kalendář, ale i počasí venku nám dává jasně najevo, že zima je tady a my se s tím musíme vyrovnat. Šatník tak zásobíme teplými kousky, botník kozačkami a kosmetiku hutnými krémy, které se nám postarají o pleť. Co však vaše vlasy? Nezapomněli jste na ně náhodou?

Zimní finty s vlasy

Zimní finty s vlasy

Amen, ani naše hříva není odolná chladem a mrazem, které na nás útočí. Pod vlivem zimních okolností se štěpí, rychleji suší, jsou náchylné k lámání a mnohým z nás i elektrizují....

Read more

Nepěkná vyrážka: 5x kdy se jí nevyhnete

Není vyrážka jako vyrážka. Někdo má na tváři hotovou katastrofu a někdo tečku, kterou si člověk ani nevšimne a korektor se s ní pohraje tak, že ze sekundy na sekundu zmizí. Tvář je jako nová a zcela zbavena akné.

Že i vy byste vyměnili svou otřesnou vyrážku za tuto nenápadný pupínek, o kterém jsme říkali? Je to jen na vás. Většinou totiž právě naše vlastní snaha udělá to nejhorší, co se vyrážce udělat dá. Snaží se ji zlikvidovat a přitom její stav výrazně zhorší.

Read more

Kouřové líčení

Kouřové líčení

Kouřové líčení

Na obrázku vypadá jednoduše, se stíny v ruce už to taková sranda není. Kouřové líčení očí je však lákavé, a tak se netřeba vzdávat. Jde sice o vysokou školu líčení, no zkoušením, učením se a zejména vyhýbáním se základním chybám to zvládnete i vy! Na co si dát největší pozor?

Kombinujte barvy
Skutečný kouř lze charakterizovat jako šedý až černý. Více barev v něm nenajdeme, ale jeho kouzlo je v rozplývání se ve vzduchu. Abyste takový tekutý se...

Read more